• AZC heren 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Huysse, RoelofTechnische stafTeammanager
    Maklári, AdamTechnische stafCoach
  • Trainingen

    DagTijdOpmerking
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag20:30-22:00
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H124211264
    2Polar Bears H124171652
    3AZC H124171652
    4ZVL-1886 Tetteroo H124152747
    5WIDEX GZC DONK H124152747
    6Het Ravijn H124132941
    7Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H124132941
    8Schuurman BZC H1241041034
    9ZPB H&L Productions H1241021232
    10De Ham H124711622
    11KNZB JTT H124501915
    12SVH H124321911
    13BZC Brandenburg H12400240
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Gyorgy, DavidTeamspeler
    Kelemen, ZoltànTeamspeler
    Kincses, AttilaTeamspeler
    Lindhout, RobinTeamspeler
    Maklári, AdamTeamspeler
    Mandolini, JacoppoTeamspeler
    Miralis, AndreasTeamspeler
    Stienstra, JortTeamspeler
    Szeles, György DavidTeamspeler
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    17 apr.16:00AZC H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    24 apr.17:00Polar Bears H1 - AZC H1EDE GLD
    12 jun.17:00ZV De Zaan H1 - AZC H1ZAANDAM
    13 jun.16:00AZC H1 - Schuurman BZC H1ALPHEN AAN DEN RIJN
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    SVH H1 - AZC H113 apr.12 - 19
    AZC H1 - UZSC H111 apr.6 - 7
    Schuurman BZC H1 - AZC H110 apr.13 - 11
  • Wedstrijdverslagen

    Waterpolo cup 2019-2020

    Vanwege quarantaine maatregelen bij deelnemende teams en/of nog in afwachting van testuitslagen van individuele spelers, zien wij ons helaas genoodzaakt deze waterpolo-cup te annuleren.

    Read more

    Bekerwinst voor AZC

    Het werd lastiger dan de stand in de reguliere competitie vooraf deed vermoeden. Maar AZC haalde voor de tweede achtereenvolgende keer de KNZB beker op in het Hofbad te Den Haag. Tegenstander Widez GZC Donk had zeker ook kans op de eindoverwinning, maar een sterkte start van de 4e periode met [...]

    Read more

    Heren 1 opnieuw in de Bekerfinale

    Zondag 10 maart gaan we met z'n allen naar Den Haag om Heren 1 aan te moedigen in de bekerfinale tegen Widex GZC DONK. Voor 22 februari hebben we als AZC voorrang om kaarten te reserveren. Na afloop van de wedstrijd is het zwembad/Aquarijn open voor een hapje/drankje en afhankelijk van de uitslag [...]

    Read more

    1 van pagina 10