• AZC Moscow heren 1

  • AZC Moscow in Europa

    Het vlaggeschip van AZC Waterpolo gaat zich de komende 2 seizoenen meten met topclubs uit Europa. Alle informatie over deze sportieve uitfdaging is terug te vinden op een aparte website. klik op de afbeelding hieronder en je komt op deze site met alle ins- en outs van dit eurpacupavontuur.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Huysse, RoelofTechnische stafTeammanager
    Stevanovic, NemanjaTechnische stafCoach
    Wild, Ron v.d.Technische stafAssistent-Coach
    Zandringa, GekeTechnische stafTeammanager
  • Trainingen

    DagTijdOpmerking
    Maandag07:00-08:30**
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag10:30-12:00*
    Dinsdag20:30-22:00
    Woensdag07:00-12:00**
    Woensdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag07:00-08:30**
    Vrijdag20:30-22:00
    * tot de Kerst
    ** samen met de Waterpoloschool
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H124211264
    2Polar Bears H124171652
    3AZC H124171652
    4ZVL-1886 H124152747
    5WIDEX GZC DONK H124152747
    6Het Ravijn H124132941
    7Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H124132941
    8Schuurman BZC H1241041034
    9ZPB H&L Productions H1241021232
    10De Ham H124711622
    11KNZB JTT H124501915
    12SVH H124321911
    13BZC Brandenburg H12400240
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Aarts, FrankTeamspelerDoelverdediger
    Coric, FilipTeamspeler
    De Mey, TimTeamspeler
    Indjic, DejanTeamspeler
    Mandolini, JacoppoTeamspeler
    Mil, Sebastiaan vanTeamspeler
    Miralis, AndreasTeamspeler
    Pissas, TilemachosTeamspeler
    Stienstra, JortTeamspeler
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    19 jan.20:15Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - AZC H1AMERSFOORT
    26 jan.18:15WIDEX GZC DONK H1 - AZC H1GOUDA
    2 feb.18:15SVH H1 - AZC H1ROTTERDAM
    9 feb.19:30AZC H1 - Schuurman BZC H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    16 feb.19:00UZSC H1 - AZC H1UTRECHT
    2 mrt.19:30AZC H1 - De Ham H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    9 mrt.20:00AZC H1 - UZSC H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    16 mrt.18:30ZVL-1886 H1 - AZC H1LEIDEN
    23 mrt.19:30AZC H1 - ZV De Zaan H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    30 mrt.19:05Het Ravijn H1 - AZC H1NIJVERDAL
    6 apr.19:30AZC H1 - Polar Bears H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    13 apr.18:25ZPB H&L Productions H1 - AZC H1BARENDRECHT
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZV De Zaan H1 - AZC H115 dec.7 - 13
  • Wedstrijdverslagen

    AZC overtuigend naar 16e landstitel waterpolo

    Twee wedstrijden waren genoeg om het kampioenschap binnen te slepen. Na een zwaarbevochten zege in Utrecht op vrijdagavond, hadden onze heren in het warme Aquarijn zaterdagavond beduidend minder moeite met de Utrechtse ploeg. Met 10-4 werd de 2e finale wedstrijd en dus het kampioenschap [...]

    Read more

    AZC in finale om landskampioenschap tegen UZSC

    Na 2 klinkende overwinningen tegen Polar Bears uit Ede mogen onze heren gaan strijden om het landskampioenschap in een 'best of three' serie tegen UZSC uit Utrecht. Vrijdag 25 mei om 20:00 uur in Utrecht, zwembad de Krommerijn Zaterdag 26 mei om 20:00 uur in Alphen aan den Rijn, zwembad Aquarijn [...]

    Read more

    Iconische AZC ploeg uit 1983 weer bijeen

    De laatste wedstrijd van AZC Moscow in de Chapions League tegen Pro Recco vormde een prachtig moment om de iconische ploeg uit 1983 bijeen te brengen. Een prachtig weerzien van deze toppers en een mooie afsluiting van een seizoen Chapions League tegen wellicht wel de beste ploeg van de wereld uit [...]

    Read more

    Berlin, here we were

    Het Paasweekeinde is Berlijn in het kader van de Champions League wedstrijd van ons 1e zevental onveilig gemaakt door een stel gezellige supporters. Lees hier hun reisverslag

    Read more

    AZC Waterpolo richting nieuw seizoen

    Ron van der Wild doet met ingang van volgende seizoen een stapje terug bij AZC. Hij blijft wel zeer betrokken bij de club. Binnen de waterpolo-afdeling van AZC gaan oud topspelers zich richten op het technische beleid wat ervoor moet zorgen dat AZC blijft meedraaien op het hoogste niveau. Ron de [...]

    Read more

    AZC Moscow pakt de beker!

    In een zinderende finale heeft AZC Moscow zondagmiddag in het Haagse Hofbad de beker binnengehaald. Na een wat moeizame, zenuwachtige start leek aan het einde van part 3 de zege binnen handbereik. Toch werd het in het laatste part nog erg spannend en werd de zege nipt behaald. Prachtig dat deze cup [...]

    Read more

    KNZB Bekerfinale 2018

    Zondag 11 maart gaan we met z'n allen naar Den Haag om Heren 1 aan te moedigen. Voor 28 februari hebben we als AZC voorrang om kaarten te reserveren. Na afloop van de wedstrijd is het zwembad/Aquarijn open voor een hapje/drankje en afhankelijk van de uitslag een feestje! Via deze link kun je nu[...]

    Read more

    AZC Moscow in de Champions League

    Vele van jullie weten het waarschijnlijk al, AZC MOSCOW speelt Champions League.Middels bijgaande nieuwsbrief willen wij jullie informeren en hopelijk enthousiasmeren om ons bij de komende wedstrijden te komen helpen.Dat kan al aanstaande woensdag!Net als de EJK van vorig jaar maken we er samen weer[...]

    Read more

    Nieuwe Hoofdtrainer AZC Moscow

    Nemanja Stevanovic wordt de nieuwe trainer van AZC. De 33-jarige Serviër is op dit moment coach in zijn thuisland van topclub Rode Ster Belgrado. Stevanovic gaat bij AZC de trainingen overnemen van de huidige hoofdtrainer, Ron van der Wild. Van der Wild neemt samen met Stevanovic de coaching [...]

    Read more

    Nieuwjaarstoernooi AZC Moscow

    Een sterk bezet toernooi moet de basis leggen voor een goede 2e seizoenshelft van AZC Moscow. Op 7 en 8 januari zijn er in zwembad AquaRijn de hele dag topwaterpolowedstrijden. Naast AZC nemen de volgende teams deel aan het toernooi: UZSC, ZPB, Donk, Amersfoort en de Duitse deelnemer White Sharks. [...]

    Read more

    1 van pagina 3