• AZC Moscow heren 1

  • AZC Moscow in Europa

    Het vlaggeschip van AZC Waterpolo gaat zich de komende 2 seizoenen meten met topclubs uit Europa. Alle informatie over deze sportieve uitfdaging is terug te vinden op een aparte website. klik op de afbeelding hieronder en je komt op deze site met alle ins- en outs van dit eurpacupavontuur.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Boom, KjellTechnische staf
    Komen, MarchelTechnische stafTeammanager
    Mudde, CockTechnische stafTeammanager
    Stevanovic, NemanjaTechnische staf
    Wild, Ron v.d.Technische staf
  • Trainingen

    DagTijdOpmerking
    Maadag21:00-22:00
    Dinsdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Dinsdag20:30-22:00
    Woensdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Woensdag20:00-21:30
    Donderdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Vrijdag19:30-21:00
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H124211264
    2Polar Bears H124171652
    3AZC Alphen H124171652
    4ZVL-1886 H124152747
    5WIDEX GZC DONK H124152747
    6Het Ravijn H124132941
    7Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H124132941
    8Schuurman BZC H1241041034
    9ZPB H&L Productions H1241021232
    10De Ham H124711622
    11KNZB JTT H124501915
    12SVH H124321911
    13BZC Brandenburg H12400240
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Coric, FilipTeamspelerSpeler
    Filipovic, MilosTeamspelerSpeler
    Gulik, Tim vanTeamspelerSpeler
    Indjic, DejanTeamspelerSpeler
    Ivosevic, PetarTeamspelerSpeler
    Mandolini, JacoppoTeamspelerSpeler
    Mil, Sebastiaan vanTeamspelerSpeler
    Miralis, AndreasTeamspelerSpeler
    Urosevic, MilosTeamspelerDoelverdediger
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    AZC overtuigend naar 16e landstitel waterpolo

    Twee wedstrijden waren genoeg om het kampioenschap binnen te slepen. Na een zwaarbevochten zege in Utrecht op vrijdagavond, hadden onze heren in het warme Aquarijn zaterdagavond beduidend minder moeite met de Utrechtse ploeg. Met 10-4 werd de 2e finale wedstrijd en dus het kampioenschap [...]

    Lees meer

    AZC in finale om landskampioenschap tegen UZSC

    Na 2 klinkende overwinningen tegen Polar Bears uit Ede mogen onze heren gaan strijden om het landskampioenschap in een 'best of three' serie tegen UZSC uit Utrecht. Vrijdag 25 mei om 20:00 uur in Utrecht, zwembad de Krommerijn Zaterdag 26 mei om 20:00 uur in Alphen aan den Rijn, zwembad Aquarijn [...]

    Lees meer

    Iconische AZC ploeg uit 1983 weer bijeen

    De laatste wedstrijd van AZC Moscow in de Chapions League tegen Pro Recco vormde een prachtig moment om de iconische ploeg uit 1983 bijeen te brengen. Een prachtig weerzien van deze toppers en een mooie afsluiting van een seizoen Chapions League tegen wellicht wel de beste ploeg van de wereld uit [...]

    Lees meer

    Berlin, here we were

    Het Paasweekeinde is Berlijn in het kader van de Champions League wedstrijd van ons 1e zevental onveilig gemaakt door een stel gezellige supporters. Lees hier hun reisverslag

    Lees meer

    AZC Waterpolo richting nieuw seizoen

    Ron van der Wild doet met ingang van volgende seizoen een stapje terug bij AZC. Hij blijft wel zeer betrokken bij de club. Binnen de waterpolo-afdeling van AZC gaan oud topspelers zich richten op het technische beleid wat ervoor moet zorgen dat AZC blijft meedraaien op het hoogste niveau. Ron de [...]

    Lees meer

    AZC Moscow pakt de beker!

    In een zinderende finale heeft AZC Moscow zondagmiddag in het Haagse Hofbad de beker binnengehaald. Na een wat moeizame, zenuwachtige start leek aan het einde van part 3 de zege binnen handbereik. Toch werd het in het laatste part nog erg spannend en werd de zege nipt behaald. Prachtig dat deze cup [...]

    Lees meer

    KNZB Bekerfinale 2018

    Zondag 11 maart gaan we met z'n allen naar Den Haag om Heren 1 aan te moedigen. Voor 28 februari hebben we als AZC voorrang om kaarten te reserveren. Na afloop van de wedstrijd is het zwembad/Aquarijn open voor een hapje/drankje en afhankelijk van de uitslag een feestje! Via deze link kun je nu[...]

    Lees meer

    AZC Moscow in de Champions League

    Vele van jullie weten het waarschijnlijk al, AZC MOSCOW speelt Champions League.Middels bijgaande nieuwsbrief willen wij jullie informeren en hopelijk enthousiasmeren om ons bij de komende wedstrijden te komen helpen.Dat kan al aanstaande woensdag!Net als de EJK van vorig jaar maken we er samen weer[...]

    Lees meer

    Nieuwe Hoofdtrainer AZC Moscow

    Nemanja Stevanovic wordt de nieuwe trainer van AZC. De 33-jarige Serviër is op dit moment coach in zijn thuisland van topclub Rode Ster Belgrado. Stevanovic gaat bij AZC de trainingen overnemen van de huidige hoofdtrainer, Ron van der Wild. Van der Wild neemt samen met Stevanovic de coaching [...]

    Lees meer

    Nieuwjaarstoernooi AZC Moscow

    Een sterk bezet toernooi moet de basis leggen voor een goede 2e seizoenshelft van AZC Moscow. Op 7 en 8 januari zijn er in zwembad AquaRijn de hele dag topwaterpolowedstrijden. Naast AZC nemen de volgende teams deel aan het toernooi: UZSC, ZPB, Donk, Amersfoort en de Duitse deelnemer White Sharks. [...]

    Lees meer

    1 van pagina 3