• AZC Moscow heren 1

  • AZC Moscow in Europa

    Het vlaggeschip van AZC Waterpolo gaat zich de komende 2 seizoenen meten met topclubs uit Europa. Alle informatie over deze sportieve uitfdaging is terug te vinden op een aparte website. klik op de afbeelding hieronder en je komt op deze site met alle ins- en outs van dit eurpacupavontuur.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Huysse, RoelofTechnische stafTeammanager
    Zeeland, Hans vanTechnische stafCoach
  • Trainingen

    DagTijdOpmerking
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag20:30-22:00
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H124211264
    2Polar Bears H124171652
    3AZC H124171652
    4ZVL-1886 Tetteroo H124152747
    5WIDEX GZC DONK H124152747
    6Het Ravijn H124132941
    7Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H124132941
    8Schuurman BZC H1241041034
    9ZPB H&L Productions H1241021232
    10De Ham H124711622
    11KNZB JTT H124501915
    12SVH H124321911
    13BZC Brandenburg H12400240
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    Blažević, GoranTeamspelerSpeler
    Brancatello, ClaudioTeamspelerSpeler
    Maklári, AdamTeamspelerSpeler
    Mandolini, JacoppoTeamspelerSpeler
    Nagy, Laszlo BalaszTeamspelerSpeler
    Pavličević, NikolaTeamspelerSpeler
    Slade, MarkoTeamspelerDoelverdediger
    Stienstra, JortTeamspelerSpeler
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    7 dec.19:55ZPB H&L Productions H1 - AZC H1BARENDRECHT
    14 dec.19:30AZC H1 - PSV Waterpolo H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    18 jan.18:30ZVL-1886 Tetteroo H1 - AZC H1LEIDEN
    25 jan.18:30AZC H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    1 feb.18:30UZSC H1 - AZC H1UTRECHT
    8 feb.19:30AZC H1 - ZV De Zaan H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    15 feb.19:30Schuurman BZC H1 - AZC H1BORCULO
    22 feb.19:30AZC H1 - WIDEX GZC DONK H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    29 feb.19:15Polar Bears H1 - AZC H1EDE GLD
    7 mrt.19:00SVH H1 - AZC H1ROTTERDAM
    4 apr.19:30AZC H1 - Het Ravijn H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    5 apr.17:00ZVL-1886 Tetteroo H1 - AZC H1LEIDEN
    11 apr.18:00AZC H1 - ZPB H&L Productions H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    18 apr.16:40PSV Waterpolo H1 - AZC H1EINDHOVEN
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    AZC H1 - ZVL-1886 Tetteroo H130 nov.11 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Bekerwinst voor AZC

    Het werd lastiger dan de stand in de reguliere competitie vooraf deed vermoeden. Maar AZC haalde voor de tweede achtereenvolgende keer de KNZB beker op in het Hofbad te Den Haag. Tegenstander Widez GZC Donk had zeker ook kans op de eindoverwinning, maar een sterkte start van de 4e periode met [...]

    Read more

    Heren 1 opnieuw in de Bekerfinale

    Zondag 10 maart gaan we met z'n allen naar Den Haag om Heren 1 aan te moedigen in de bekerfinale tegen Widex GZC DONK. Voor 22 februari hebben we als AZC voorrang om kaarten te reserveren. Na afloop van de wedstrijd is het zwembad/Aquarijn open voor een hapje/drankje en afhankelijk van de uitslag [...]

    Read more

    Nemanja Stevanovic verlaat AZC Moscow

    We vinden het erg jammer dat Nemanja Stevanovic onze club moet verlaten. Dit vanwege procedures en bijbehorende technische redenen die geen relatie hebben tot de sport waterpolo. Nemanja heeft uitgeblonken door ons eerste herenteam van AZC-Alphen nog beter te maken waardoor we fantastische [...]

    Read more

    AZC overtuigend naar 16e landstitel waterpolo

    Twee wedstrijden waren genoeg om het kampioenschap binnen te slepen. Na een zwaarbevochten zege in Utrecht op vrijdagavond, hadden onze heren in het warme Aquarijn zaterdagavond beduidend minder moeite met de Utrechtse ploeg. Met 10-4 werd de 2e finale wedstrijd en dus het kampioenschap [...]

    Read more

    AZC in finale om landskampioenschap tegen UZSC

    Na 2 klinkende overwinningen tegen Polar Bears uit Ede mogen onze heren gaan strijden om het landskampioenschap in een 'best of three' serie tegen UZSC uit Utrecht. Vrijdag 25 mei om 20:00 uur in Utrecht, zwembad de Krommerijn Zaterdag 26 mei om 20:00 uur in Alphen aan den Rijn, zwembad Aquarijn [...]

    Read more

    Iconische AZC ploeg uit 1983 weer bijeen

    De laatste wedstrijd van AZC Moscow in de Chapions League tegen Pro Recco vormde een prachtig moment om de iconische ploeg uit 1983 bijeen te brengen. Een prachtig weerzien van deze toppers en een mooie afsluiting van een seizoen Chapions League tegen wellicht wel de beste ploeg van de wereld uit [...]

    Read more

    Berlin, here we were

    Het Paasweekeinde is Berlijn in het kader van de Champions League wedstrijd van ons 1e zevental onveilig gemaakt door een stel gezellige supporters. Lees hier hun reisverslag

    Read more

    AZC Waterpolo richting nieuw seizoen

    Ron van der Wild doet met ingang van volgende seizoen een stapje terug bij AZC. Hij blijft wel zeer betrokken bij de club. Binnen de waterpolo-afdeling van AZC gaan oud topspelers zich richten op het technische beleid wat ervoor moet zorgen dat AZC blijft meedraaien op het hoogste niveau. Ron de [...]

    Read more

    AZC Moscow pakt de beker!

    In een zinderende finale heeft AZC Moscow zondagmiddag in het Haagse Hofbad de beker binnengehaald. Na een wat moeizame, zenuwachtige start leek aan het einde van part 3 de zege binnen handbereik. Toch werd het in het laatste part nog erg spannend en werd de zege nipt behaald. Prachtig dat deze cup [...]

    Read more

    KNZB Bekerfinale 2018

    Zondag 11 maart gaan we met z'n allen naar Den Haag om Heren 1 aan te moedigen. Voor 28 februari hebben we als AZC voorrang om kaarten te reserveren. Na afloop van de wedstrijd is het zwembad/Aquarijn open voor een hapje/drankje en afhankelijk van de uitslag een feestje! Via deze link kun je nu[...]

    Read more

    1 van pagina 3