• AZC heren 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Zwaan, Albert deTechnische stafTeammanager
  • Trainingen

    DagTijdOpmerking
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag20:30-22:00
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H124211264
    2Polar Bears H124171652
    3AZC H124171652
    4ZVL-1886 Tetteroo H124152747
    5WIDEX GZC DONK H124152747
    6Het Ravijn H124132941
    7Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H124132941
    8Schuurman BZC H1241041034
    9ZPB H&L Productions H1241021232
    10De Ham H124711622
    11KNZB JTT H124501915
    12SVH H124321911
    13BZC Brandenburg H12400240
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Filipovic, MilosTeamspeler
    Gemalmazoglu, KeremTeamspeler
    Gulik, Tim vanTeamspeler
    Heuvel, Stan van denTeamspeler
    Lindhout, RobinTeamspeler
    Nispeling, JesseTeamspeler
    Reuten, LarsTeamspeler
    Reuten, TimTeamspeler
    Stegman, ClementTeamspeler
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    1 okt.20:30AZC H1 - ZPC AMERSFOORT H1
    8 okt.20:15AZC H1 - ZVL-1886 Center H1
    15 okt.17:35ZPB H&L Productions H1 - AZC H1
    22 okt.18:25GZC DONK H1 - AZC H1
    29 okt.19:30De Ham H1 - AZC H1
    5 nov.20:15AZC H1 - Het Ravijn H1
    12 nov.20:00PSV H1 - AZC H1
    19 nov.19:15AZC H1 - De Linge/PCG H1
    3 dec.16:50ZV De Zaan H1 - AZC H1
    4 dec.18:00Polar Bears H1 - AZC H1
    10 dec.20:55AZC H1 - UZSC H1
    14 jan.20:15AZC H1 - De Ham H1
    21 jan.20:15AZC H1 - ZPB H&L Productions H1
    28 jan.17:55ZVL-1886 Center H1 - AZC H1
    11 feb.19:15AZC H1 - Polar Bears H1
    18 feb.17:15UZSC H1 - AZC H1
    4 mrt.19:00ZPC AMERSFOORT H1 - AZC H1
    11 mrt.20:45AZC H1 - GZC DONK H1
    18 mrt.19:15AZC H1 - ZV De Zaan H1
    25 mrt.17:55Het Ravijn H1 - AZC H1
    1 apr.21:00AZC H1 - PSV H1
    15 apr.20:30De Linge/PCG H1 - AZC H1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Waterpolo cup 2019-2020

    Vanwege quarantaine maatregelen bij deelnemende teams en/of nog in afwachting van testuitslagen van individuele spelers, zien wij ons helaas genoodzaakt deze waterpolo-cup te annuleren.

    Read more

    Bekerwinst voor AZC

    Het werd lastiger dan de stand in de reguliere competitie vooraf deed vermoeden. Maar AZC haalde voor de tweede achtereenvolgende keer de KNZB beker op in het Hofbad te Den Haag. Tegenstander Widez GZC Donk had zeker ook kans op de eindoverwinning, maar een sterkte start van de 4e periode met [...]

    Read more

    Heren 1 opnieuw in de Bekerfinale

    Zondag 10 maart gaan we met z'n allen naar Den Haag om Heren 1 aan te moedigen in de bekerfinale tegen Widex GZC DONK. Voor 22 februari hebben we als AZC voorrang om kaarten te reserveren. Na afloop van de wedstrijd is het zwembad/Aquarijn open voor een hapje/drankje en afhankelijk van de uitslag [...]

    Read more

    1 van pagina 10