• AZC heren 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Gulik, Tim vanTechnische stafCoach
    Huysse, RoelofTechnische stafTeammanager
  • Trainingen

    DagTijdOpmerking
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag20:30-22:00
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H124211264
    2Polar Bears H124171652
    3AZC H124171652
    4ZVL-1886 Tetteroo H124152747
    5WIDEX GZC DONK H124152747
    6Het Ravijn H124132941
    7Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H124132941
    8Schuurman BZC H1241041034
    9ZPB H&L Productions H1241021232
    10De Ham H124711622
    11KNZB JTT H124501915
    12SVH H124321911
    13BZC Brandenburg H12400240
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Filipovic, MilosTeamspeler
    Gyorgy, DavidTeamspeler
    Kombrink, NigelTeamspeler
    Lindhout, RobinTeamspeler
    Mandolini, JacoppoTeamspeler
    Nispeling, JesseTeamspeler
    Reuten, LarsTeamspeler
    Reuten, TimTeamspeler
    Stienstra, JortTeamspeler
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    4 dec.17:50AZC H1 - WIDEX GZC DONK H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    8 dec.20:00AZC H1 - De Ham H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    12 dec.20:10AZC H1 - ZPB H&L Productions H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    15 jan.19:00AZC H1 - Het Ravijn H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    22 jan.20:30PSV H1 - AZC H1EINDHOVEN
    23 jan.18:00Schuurman BZC H1 - AZC H1BORCULO
    29 jan.19:30AZC H1 - ZV De Zaan H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    5 feb.18:45Polar Bears H1 - AZC H1EDE GLD
    12 feb.20:00AZC H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    26 feb.18:00De Ham H1 - AZC H1KROMMENIE
    5 mrt.16:00ZVL-1886 Center H1 - AZC H1LEIDEN
    13 mrt.18:30AZC H1 - SVH H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    19 mrt.19:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - AZC H1AMERSFOORT
    26 mrt.19:55WIDEX GZC DONK H1 - AZC H1GOUDA
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    UZSC H1 - AZC H128 nov.9 - 12
    AZC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H127 nov.8 - 6
  • Wedstrijdverslagen

    Waterpolo cup 2019-2020

    Vanwege quarantaine maatregelen bij deelnemende teams en/of nog in afwachting van testuitslagen van individuele spelers, zien wij ons helaas genoodzaakt deze waterpolo-cup te annuleren.

    Read more

    Bekerwinst voor AZC

    Het werd lastiger dan de stand in de reguliere competitie vooraf deed vermoeden. Maar AZC haalde voor de tweede achtereenvolgende keer de KNZB beker op in het Hofbad te Den Haag. Tegenstander Widez GZC Donk had zeker ook kans op de eindoverwinning, maar een sterkte start van de 4e periode met [...]

    Read more

    Heren 1 opnieuw in de Bekerfinale

    Zondag 10 maart gaan we met z'n allen naar Den Haag om Heren 1 aan te moedigen in de bekerfinale tegen Widex GZC DONK. Voor 22 februari hebben we als AZC voorrang om kaarten te reserveren. Na afloop van de wedstrijd is het zwembad/Aquarijn open voor een hapje/drankje en afhankelijk van de uitslag [...]

    Read more

    1 van pagina 10