• AZC dames 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Samentha deTechnische stafCoach
    Schildkamp, MarloesTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    26 jan.17:30WSG NieMo (SG) Da2 - AZC Da1NIEUWERKERK AD IJSSEL
    2 feb.19:50AZC Da1 - Aquadraat (SG) Da2ALPHEN AAN DEN RIJN
    9 feb.18:30d'ELFT Da1 - AZC Da1DELFT
    16 feb.18:15AZC Da1 - ZPS Da1ALPHEN AAN DEN RIJN
    2 mrt.20:00WZC (SG) Da2 - AZC Da1ZOETERMEER
    9 mrt.18:45De Linge/PCG (SG) Da1 - AZC Da1GORINCHEM
    16 mrt.18:15AZC Da1 - ZPC Numansdorp Da1ALPHEN AAN DEN RIJN
    23 mrt.16:45MNC Dordrecht Da4 - AZC Da1DORDRECHT
    30 mrt.18:05AZC Da1 - ZVL-1886 Da6ALPHEN AAN DEN RIJN
    6 apr.18:10SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - AZC Da1ROZENBURG ZH
  • Poulestanden AZC Da1 (DAM Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Linge/PCG (SG) Da11090127
    2d'ELFT Da11082026
    3ZVL-1886 Da61170421
    4ZPS Da11162320
    5Z&PC Rotterdam Da31161419
    6MNC Dordrecht Da41060418
    7AZC Da11151516
    8ZPC Numansdorp Da11132611
    9SCOMZeehondDuck (SG) Da1122379
    10WSG NieMo (SG) Da2112096
    11Aquadraat (SG) Da21201111
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Z&PC Rotterdam Da3 - AZC Da119 jan.5 - 6
  • Team indeling

    NaamRol
    Beumken, SandraTeamspeler
    Bon, DewiTeamspeler
    Dongelmans-van 't Wout, LindaTeamspeler
    Harkes, KarenTeamspeler
    Hudepohl, PatriciaTeamspeler
    Jong, Samentha deTeamspeler
    Lek-Borgman, PetraTeamspeler
    Schens, MaddyTeamspeler
    Schildkamp, MarloesTeamspeler
    Schutter, FranciscaTeamspeler
    Sol, PetraTeamspeler
    Thomas-van der Meeren, SandraTeamspeler
    Vierbergen, HeleneTeamspeler
    Weeda Gaastra, MargotTeamspeler
    Wopereis, EllyTeamspeler
    Zwaan, YvonneTeamspeler