• AZC dames 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Samentha deTechnische stafCoach
    Schildkamp, MarloesTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    23 mrt.16:45MNC Dordrecht Da4 - AZC Da1DORDRECHT
    30 mrt.18:05AZC Da1 - ZVL-1886 Da6ALPHEN AAN DEN RIJN
    6 apr.18:10SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - AZC Da1ROZENBURG ZH
  • Poulestanden AZC Da1 (DAM Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1d'ELFT Da117152047
    2De Linge/PCG (SG) Da116150145
    3ZPS Da117103433
    4ZVL-1886 Da616100630
    5Z&PC Rotterdam Da31681725
    6AZC Da11772823
    7MNC Dordrecht Da416601018
    8ZPC Numansdorp Da11652917
    9WSG NieMo (SG) Da216401212
    10SCOMZeehondDuck (SG) Da117331112
    11Aquadraat (SG) Da21601151
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    AZC Da1 - ZPC Numansdorp Da116 mrt.6 - 5
  • Team indeling

    NaamRol
    Beumken, SandraTeamspeler
    Bon, DewiTeamspeler
    Dongelmans-van 't Wout, LindaTeamspeler
    Harkes, KarenTeamspeler
    Hudepohl, PatriciaTeamspeler
    Jong, Samentha deTeamspeler
    Lek-Borgman, PetraTeamspeler
    Schens, MaddyTeamspeler
    Schildkamp, MarloesTeamspeler
    Schutter, FranciscaTeamspeler
    Sol, PetraTeamspeler
    Thomas-van der Meeren, SandraTeamspeler
    Vierbergen, HeleneTeamspeler
    Weeda Gaastra, MargotTeamspeler
    Wopereis, EllyTeamspeler
    Zwaan, YvonneTeamspeler