• AZC dames 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dongelmans, MelissaTechnische stafCoach
    Emeis, SanderTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    4 mrt.16:00AZC Da1 - SVH Da1ALPHEN AAN DEN RIJN
    11 mrt.15:40ZV De Zaan Da3 - AZC Da1ZAANDAM
    25 mrt.18:55ZVL-1886 Center Da4 - AZC Da1LEIDEN
    1 apr.18:50AZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1ALPHEN AAN DEN RIJN
    15 apr.18:15BZ&PC Da1 - AZC Da1BODEGRAVEN
  • Poulestanden AZC Da1 (DAMB Dames (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZVL-1886 Center Da411101031
    2AZC Da11190227
    3ZV De Zaan Da31282226
    4Z&PC De Gouwe Da21343615
    5SVH Da11142514
    6BZ&PC Da11041513
    7DAW Da1132389
    8Z&PC Rotterdam Da182066
    9WZC (SG) Da11110103

    Poulestanden AZC Da1 (WBMV1 ManMeer Cup Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Het Ravijn Da211003
    2UZSC Da211003
    3WSG ESTA (SG) Da111003
    4BZC Brandenburg Da111003
    5ZPB H&L Productions Da111003
    6De Ham Da211003
    7SWOL 1894 Da111003
    8MNC Dordrecht Da111003
    9De Walvisch Da111003
    10PSV Da211003
    11AZC Da111003
    12Katwijk Da111003
    13ZVVS Da111003
    14Polar Bears Da211003
    15Z&PC De Gouwe Da211003
    16OZ&PC Da111003
    17ZV Haerlem Da111003
    18EZC Da100000
    19ENC Arnhem (SG) Da100000
    20ZPC AMERSFOORT Da200000
    21UZSC Da300000
    22ZVL-1886 Center Da200000
    23Z&PC Rotterdam Da100000
    24Arethusa Da110010
    25GZC DONK Da210010
    26ZPB H&L Productions Da210010
    27SWOL 1894 Da210010
    28VZV Da110010
    29Waterpolo Den Haag (SG) Da110010
    30Aquarijn Da110010
    31Mokum (SG) Da110010
    32De Linge/PCG Da110010
    33SGHA (SG) Da110010
    34ZV De Zaan Da210010
    35ZPC AMERSFOORT Da110010
    36Zwemvereniging Utrecht Da110010
    37ZVL-1886 Center Da310010
    38TriVia Da110010
    39ZPC De Hof Da110010
    40WZC (SG) Da110010

    Poulestanden AZC Da1 (WBMV1R2 ManMeer Cup Dames Ronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Het Ravijn Da211003
    2BZC Brandenburg Da111003
    3ZVL-1886 Center Da211003
    4UZSC Da211003
    5De Walvisch Da100000
    6WSG ESTA (SG) Da100000
    7SWOL 1894 Da100000
    8De Ham Da200000
    9ZV Haerlem Da100000
    10AZC Da100000
    11Katwijk Da100000
    12Z&PC De Gouwe Da200000
    13ZPB H&L Productions Da100000
    14MNC Dordrecht Da100000
    15ZVVS Da100000
    16PSV Da200000
    17UZSC Da310010
    18Polar Bears Da210010
    19EZC Da110010
    20OZ&PC Da110010

    Poulestanden AZC Da1 (WBMV1R3 ManMeer Cup Dames Ronde 3)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZV Haerlem Da111003
    2BZC Brandenburg Da111003
    3ZVVS Da111003
    4Het Ravijn Da211003
    5ZPB H&L Productions Da111003
    6MNC Dordrecht Da111003
    7UZSC Da211003
    8WSG ESTA (SG) Da100000
    9SWOL 1894 Da100000
    10ZVL-1886 Center Da210010
    11PSV Da210010
    12AZC Da110010
    13Katwijk Da110010
    14De Ham Da210010
    15Z&PC De Gouwe Da210010
    16De Walvisch Da110010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Z&PC De Gouwe Da2 - AZC Da14 feb.5 - 8
  • Team indeling

    NaamRol
    Berkhout, SophieTeamspeler
    Boswinkel, NoahTeamspeler
    Dam, Britt vanTeamspeler
    Emeis, LeslieTeamspeler
    Harkes, KarenTeamspeler
    Jansen, NorahTeamspeler
    Langejans, MelanieTeamspeler
    Molenaar, SarahTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.