• AZC dames 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Eenennaam, Tim vanTechnische stafTeammanager
    Eenennaam, Tim vanTechnische staf
    Gras, RobertTechnische staf
    Schildkamp, MarloesTechnische staf
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    16 nov.16:25Katwijk Da3 - AZC Da1KATWIJK ZH
    23 nov.18:45AZC Da1 - MNC Dordrecht Da3ALPHEN AAN DEN RIJN
    1 dec.19:00AZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da3ALPHEN AAN DEN RIJN
    8 dec.16:00d'ELFT Da1 - AZC Da1DELFT
    14 dec.17:15ZVVS Da4 - AZC Da1VLAARDINGEN
    11 jan.17:45AZC Da1 - Poseidon'56 Da1ALPHEN AAN DEN RIJN
    18 jan.17:40Z&PC Rotterdam Da3 - AZC Da1ROTTERDAM
    25 jan.18:55ZVL-1886 Tetteroo Da7 - AZC Da1LEIDEN
    1 feb.15:30AZC Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da5ALPHEN AAN DEN RIJN
    8 feb.18:35MNC Dordrecht Da3 - AZC Da1DORDRECHT
    15 feb.18:40AZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da3ALPHEN AAN DEN RIJN
    7 mrt.15:30AZC Da1 - Wave Da1ALPHEN AAN DEN RIJN
    21 mrt.16:15AZC Da1 - Katwijk Da3ALPHEN AAN DEN RIJN
    5 apr.17:00Z&PC De Gouwe Da3 - AZC Da1WADDINXVEEN
    18 apr.15:30AZC Da1 - d'ELFT Da1ALPHEN AAN DEN RIJN
  • Poulestanden AZC Da1 (DAM Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1d'ELFT Da1770021
    2Z&PC Rotterdam Da3750215
    3Aquadraat (SG) Da1843115
    4ZVL-1886 Tetteroo Da7641113
    5Z&PC De Gouwe Da3740312
    6ZVL-1886 Tetteroo Da5632111
    7Poseidon'56 Da1631210
    8AZC Da173049
    9Katwijk Da362046
    10Wave Da182066
    11ZVVS Da470161
    12MNC Dordrecht Da370070
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Wave Da1 - AZC Da19 nov.8 - 9
  • Team indeling

    NaamRol
    Beumken, SandraTeamspeler
    Bon, DewiTeamspeler
    Dongelmans-van 't Wout, LindaTeamspeler
    Harkes, KarenTeamspeler
    Hudepohl, PatriciaTeamspeler
    Jong, Samentha deTeamspeler
    Lek-Borgman, PetraTeamspeler
    Schens, MaddyTeamspeler
    Schildkamp, MarloesTeamspeler
    Schutter, FranciscaTeamspeler
    Sol, PetraTeamspeler
    Thomas-van der Meeren, SandraTeamspeler
    Vierbergen, HeleneTeamspeler
    Weeda Gaastra, MargotTeamspeler
    Wopereis, EllyTeamspeler
    Zwaan, YvonneTeamspeler