• Heren 1 AZC Moscow

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    1 apr19:30AZC Alphen H1 - UZSC H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    8 apr20:15Het Ravijn H1 - AZC Alphen H1NIJVERDAL
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    AZC Alphen H1 - Schuurman BZC H125 mrt10 - 7
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H122201161
    2AZC Alphen H122161549
    3ZPB H&L Productions H121142544
    4De Zijl Zwemsport H122141743
    5ZPC AMERSFOORT H121140742
    6Het Ravijn H122121937
    7WIDEX GZC DONK H122112935
    8Schuurman BZC H1221101133
    9Polar Bears H122931030
    10De Ham H122911228
    11BZC Brandenburg H122401812
    12KNZB JTT H12220206
    13ZVVS H12200220
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Filipovic, MilosTeamspelerSpeler
    Gulik, Tim vanTeamspelerSpeler
    Hulsman, PatrickTeamspelerSpeler
    Kievit, Twan deTeamspeler
    Koff, Milan deTeamspelerDoelverdediger
    Maklari, AdamTeamspelerSpeler
    Mandolini, JacoppoTeamspelerSpeler
    Miralis, AndreasTeamspelerSpeler
    Szeles, GyörgyTeamspelerSpeler
    Wansleeben, KjellTeamspelerSpeler
    Zivanovic, SrdjanTeamspelerSpeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Boom, KjellTechnische stafAssistent-Coach
    Komen, MarchelTechnische stafTeammanager
    Wild, Ron v.d.Technische stafCoach
  • Trainingen

    DagTijdOpmerking
    Maadag21:00-22:00
    Dinsdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Dinsdag20:30-22:00
    Woensdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Woensdag20:00-21:30
    Donderdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Vrijdag19:30-21:00
  • Wedstrijdverslagen

    Nieuwjaarstoernooi AZC Moscow

    Een sterk bezet toernooi moet de basis leggen voor een goede 2e seizoenshelft van AZC Moscow. Op 7 en 8 januari zijn er in zwembad AquaRijn de hele dag topwaterpolowedstrijden. Naast AZC nemen de volgende teams deel aan het toernooi: UZSC, ZPB, Donk, Amersfoort en de Duitse deelnemer White Sharks. [...]

    Lees meer

    Verslag Kerstkraker AZC Jeugd - AZC Moscow

    Zondagmiddag 18 december was dan de wedstrijd van het jaar, Heren 1 tegen de jeugd! Het werd een spannend spektakel en AquaRijn veranderde in een mum van tijd in een kolkende arena met 1 bal en zeker 50 paar handen ;-). De scheidsrechters kwamen ogen en oren tekort en moesten steeds ingrijpen. Er [...]

    Lees meer

    UZSC drie keer een maatje te groot

    Binnen 8 dagen hebben we drie duels tegen Utrecht gespeeld en heel anders dan we ons hadden voorgesteld hebben we drie keer verloren! De eerste bekerwedstrijd hebben we als collectief niet thuis gegeven en werden we genadeloos afgestraft door het sterke collectief van UZSC. De return in Utrecht [...]

    Lees meer

    Schema Nieuwjaartoernooi Waterpolo heren 1 bekend

    Het wedstrijdschema voor het Nieuwsjaarstoenooi Waterpolo heren 1 is bekend. Het belooft een mooie en spannende reeks waterpolo potjes op te gaan leveren. Wil je daar van dichtbij getuige van zijn? En dat wil je natuurlijk! Geef je dan op voor de jury- en of bardienst. Zaterdag 7 Januari [...]

    Lees meer

    The journey goes on, it doesn't stop..... AZC Moscow is het nieuwe seizoen fantastisch goed begonnen. Alle trainingsstages en oefenwedstrijden hebben zijn vruchten afgeworpen. Het resultaat tot nu toe is drie maal winst op een rij en 4 spelers van AZC in de top 10 topscorerslijst: Jacoppo, [...]

    Lees meer

    The Journey Begins…. in Hengelo

    Het weekend van 3 en 4 september stond in het teken van het openingstoernooi voor de Eredivisie ploegen, het 41ste Top Waterpolo Toernooi. We zijn afgereisd met 15 man waarbij de nieuwe spelers Tim van Gulik, Srdjan Zivanovic en Jacopo Mandolini van de partij waren. Daarnaast waren Milos, Laszlo, [...]

    Lees meer

    Afscheidswedstrijd Tjerk Kramer

    Op zaterdag 11 juni om 19.30 wordt in stijl afscheid genomen van Tjerk Kramer. Er is een afscheidswedstrijd georganiseerd voor de 34-jarige Alphenaar die jarenlang gold als de beste waterpoloër van Nederland. Een team van vrienden van Tjerk Kramer (oud-AZC) neemt het op tegen het voormalig [...]

    Lees meer

    AZC Moscow versterkt zich met Tim van Gulik

    Met ingang van het nieuwe seizoen weet AZC Moscow zich versterkt met Tim van Gulik, de huidige nummer 2 op de topscorelijst van de Eredivisie. Van Gulik (1984) komt over van het Vlaardingse ZVVS.   Ron van der Wild - coach van AZC Heren 1 - is zeer content met de komst van de speler uit de[...]

    Lees meer

    AZC Moscow oefenwedstrijden op niveau

    Aanstaande zaterdag 16 januari speelt AZC Moscow een aantal oefenwedstrijden in zwembad Aquarijn. Hiervoor zijn het Ravijn uit Nijverdal en Lille Métropole, Frankrijk uitgenodigd. Het beloofd een spannende ochtend en middag te worden. - 11.20-12.35 AZC Moscow - Het Ravijn - 12.45-14.00 Het [...]

    Lees meer

    Hieronder het videoverslag van de wedstrijd tussen UZSC en AZC van afgelopen zondag. Gemaakt door Studio Alphen.

    Lees meer

    1 of page 2