• AZC heren 7

  • Technische Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    4 mrt.17:15WZC (SG) H5 - AZC H7ZOETERMEER
    11 mrt.15:30AZC H7 - WZK Zwemmen H3ALPHEN AAN DEN RIJN
    25 mrt.16:00NZ&PC H1 - AZC H7NOORDWIJK ZH
    2 apr.13:45AZC H7 - Sassenheim H4ALPHEN AAN DEN RIJN
    15 apr.18:30AZC H7 - AZL H1ALPHEN AAN DEN RIJN
    22 apr.19:10Z&PC Rotterdam H6 - AZC H7ROTTERDAM
  • Poulestanden AZC H7 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WZC (SG) H514111234
    2Vivax H115111334
    3De Plas H415110433
    4ZVL-1886 Center H91591528
    5Z&PC Rotterdam H61480624
    6NZ&PC H11471622
    7Sassenheim H41561819
    8DES H11452717
    9AZL H11441913
    10AZC H71430119
    11WZK Zwemmen H31400140
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    AZC H7 - Vivax H14 feb.1 - 14
  • Team indeling

    NaamRol
    Bladel, Robert-Jan vanTeamspeler
    Boom, KjellTeamspeler
    Bos, Ronald van denTeamspeler
    Dongelmans, FrenkTeamspeler
    Duijkers, EricTeamspeler
    Haastert, Arnaud vanTeamspeler
    Huysse, LeanderTeamspeler
    Jansen, YorickTeamspeler
    Jochemsen, ArnoTeamspeler
    Kapteijn, ArdTeamspeler
    Kuijk, RaoulTeamspeler
    Maur, Marcel In derTeamspeler
    Stigter, FrankTeamspeler
    Vierbergen, MarcelTeamspeler
    Water, Alexander deTeamspeler
    Zwaan, Albert deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.