• Heren 3

  • Technische Staf

  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden AZC H3 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WZK H218180054
    2De Zijl Zwemsport H418121537
    3ZVVS H218113436
    4AZC H318101731
    5PSV Waterpolo H31882826
    6SVH H31863921
    7MNC Dordrecht H318621020
    8Arethusa H218601218
    9VZV Njord H218401412
    10De Warande H21830159

    Poulestanden AZC H3 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Polar Bears H211003
    2ZV De Zaan H211003
    3Het Ravijn H211003
    4PSV Waterpolo H211003
    5ZPB H&L Productions H211003
    6Aqua-Novio'94 H211003
    7De Zijl Zwemsport H211003
    8UZSC H211003
    9WIDEX GZC DONK H210010
    10AZC H210010
    11De Ham H210010
    12Het Y H210010
    13AZC H310010
    14VZV H210010
    15SWOL 1894 H210010
    16ZPB H&L Productions H310010
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Bouwens, SanderTeamspeler
    Haak, MarcoTeamspeler
    Harkes, MarkTeamspeler
    Heijden, Nick van derTeamspeler
    Heuvel, Bart van denTeamspeler
    Leeuwen, Bart vanTeamspeler
    Ruiter, Stijn deTeamspeler
    Schooten, Jeroen vanTeamspeler
    Stienstra, WesterTeamspeler
    Stigter, FrankTeamspeler
    Wijs, JeroenTeamspeler
    Zonderop, PeterTeamspeler