• Heren 3

  • Technische Staf

  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    4 mrt.18:50Waterpolo Den Haag (SG) H3 - AZC H3'S-GRAVENHAGE
    11 mrt.18:30AZC H3 - AZC H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    25 mrt.17:55Waterpolo Den Haag (SG) H2 - AZC H3'S-GRAVENHAGE
    2 apr.14:30AZC H3 - BZ&PC H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    15 apr.19:50SVH H2 - AZC H3ROTTERDAM
  • Poulestanden AZC H3 (HERBR Heren Reserve (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Waterpolo Den Haag (SG) H312100230
    2ZV De Zaan H314110330
    3ZVL-1886 Center H31281325
    4BZ&PC H21280424
    5SVH H21271422
    6Waterpolo Den Haag (SG) H21250715
    7GZC DONK H31450915
    8Katwijk H21430119
    9AZC H2112187
    10AZC H31321107

    Poulestanden AZC H3 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SWOL 1894 H211003
    2BZ&PC H211003
    3ZPB H&L Productions H211003
    4SWOL 1894 H311003
    5De Treffers H211003
    6PSV H211003
    7Mokum (SG) H211003
    8Polar Bears H211003
    9GZC DONK H211003
    10ZVL-1886 Center H211003
    11Watervlo H211003
    12ZPC AMERSFOORT H211003
    13ZVL-1886 Center H311003
    14SGHA (SG) H211003
    15De Reest H200000
    16Het Ravijn H200000
    17ZPC AMERSFOORT H400000
    18De Ham H200000
    19AZC H200000
    20WZC (SG) H200000
    21UZSC H210010
    22DraGor (SG) H210010
    23AZC H310010
    24UZSC H410010
    25SVH H210010
    26ZPB H&L Productions H310010
    27ZVVS H210010
    28ZV De Zaan H210010
    29MNC Dordrecht H210010
    30PSV H410010
    31ZV Haerlem H210010
    32De Linge/PCG H210010
    33BZC Brandenburg H210010
    34TriVia H210010
    35PSV H30000-3
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVL-1886 Center H3 - AZC H34 feb.17 - 9
  • Team indeling

    NaamRol
    Dam, Dje vanTeamspeler
    Eeken, Noa JayTeamspeler
    Haak, MarcoTeamspeler
    Jochemsen, TomTeamspeler
    Lee, Mike van derTeamspeler
    Leeuwen, Bart vanTeamspeler
    Ruiter, Stijn deTeamspeler
    Schooten, Jeroen vanTeamspeler
    Splinter, NielsTeamspeler
    Zonderop, PeterTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler