• Heren 3

  • Technische Staf

  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    28 mei15:00ZV De Zaan H3 - AZC H3ZAANDAM
    30 mei00:00AZC H3 - ZV De Zaan H3ALPHEN AAN DEN RIJN
  • Poulestanden AZC H3 (HERBR Heren Reserve (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1MNC Dordrecht H212101131
    2ZVL-1886 Center H31190227
    3UZSC H41180324
    4BZ&PC H21251616
    5ZV De Zaan H31040612
    6Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H31333712
    7AZC H3123099
    8Katwijk H21321107

    Poulestanden AZC H3 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZVL-1886 Center H2440012
    2WIDEX GZC DONK H243019
    3BZ&PC H242026
    4AZC H341033
    5AZC H240040
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Eeken, Noa JayTeamspeler
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Haak, MarcoTeamspeler
    Heijden, Nick van derTeamspeler
    Kievit, Twan deTeamspeler
    Leeuwen, Bart vanTeamspeler
    Ruiter, Stijn deTeamspeler
    Schooten, Jeroen vanTeamspeler
    Splinter, NielsTeamspeler
    Zonderop, PeterTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.