• Heren 3

  • Technische Staf

  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    1 okt.16:10AZC H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H3
    8 okt.16:55AZC H3 - ZVL-1886 Center H3
    15 okt.19:20Katwijk H2 - AZC H3
    5 nov.18:55AZC H2 - AZC H3
    12 nov.20:55AZC H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H2
    19 nov.20:45BZ&PC H2 - AZC H3
    26 nov.18:45AZC H3 - SVH H2
    10 dec.19:35AZC H3 - GZC DONK H3
    17 dec.18:45ZV De Zaan H3 - AZC H3
    21 jan.18:55AZC H3 - ZV De Zaan H3
    28 jan.18:10AZC H3 - Katwijk H2
    4 feb.16:50ZVL-1886 Center H3 - AZC H3
    4 mrt.18:50Waterpolo Den Haag (SG) H3 - AZC H3
    11 mrt.18:30AZC H3 - AZC H2
    25 mrt.17:55Waterpolo Den Haag (SG) H2 - AZC H3
    2 apr.14:30AZC H3 - BZ&PC H2
    15 apr.19:50SVH H2 - AZC H3
  • Poulestanden AZC H3 (HERBR Heren Reserve (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SVH H211003
    2Waterpolo Den Haag (SG) H311003
    3ZV De Zaan H311003
    4GZC DONK H311003
    5AZC H200000
    6ZVL-1886 Center H300000
    7AZC H310010
    8Katwijk H210010
    9BZ&PC H210010
    10Waterpolo Den Haag (SG) H210010

    Poulestanden AZC H3 (WBMH2 Beker Heren2 Ronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SWOL 1894 H211003
    2BZ&PC H211003
    3ZPB H&L Productions H211003
    4SWOL 1894 H311003
    5De Treffers H211003
    6PSV H211003
    7Mokum (SG) H211003
    8Polar Bears H211003
    9GZC DONK H211003
    10ZVL-1886 Center H211003
    11Watervlo H211003
    12ZPC AMERSFOORT H211003
    13ZVL-1886 Center H311003
    14SGHA H211003
    15De Reest H200000
    16Het Ravijn H200000
    17ZPC AMERSFOORT H400000
    18De Ham H200000
    19AZC H200000
    20WZC (SG) H200000
    21PSV H300000
    22UZSC H210010
    23DraGor (SG) H210010
    24AZC H310010
    25UZSC H410010
    26SVH H210010
    27ZPB H&L Productions H310010
    28ZVVS H210010
    29ZV De Zaan H210010
    30MNC Dordrecht H210010
    31PSV H410010
    32ZV Haerlem H210010
    33De Linge/PCG H210010
    34BZC Brandenburg H210010
    35TriVia H210010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    GZC DONK H3 - AZC H317 sep.15 - 14
  • Team indeling

    NaamRol
    Dam, Dje vanTeamspeler
    Eeken, Noa JayTeamspeler
    Haak, MarcoTeamspeler
    Jochemsen, TomTeamspeler
    Kievit, Twan deTeamspeler
    Lee, Mike van derTeamspeler
    Leeuwen, Bart vanTeamspeler
    Ruiter, Stijn deTeamspeler
    Schooten, Jeroen vanTeamspeler
    Splinter, NielsTeamspeler
    Zonderop, PeterTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler