• AZC heren 3

  • Technische Staf

  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    2 mrt.15:40AZC H3 - De Ham H3ALPHEN AAN DEN RIJN
    9 mrt.17:45UZSC H5 - AZC H3UTRECHT
    16 mrt.16:00AZC H3 - ZPC AMERSFOORT H6ALPHEN AAN DEN RIJN
    23 mrt.16:45BZ&PC H3 - AZC H3BODEGRAVEN
    13 apr.21:35ZV Haerlem H2 - AZC H3HAARLEM
    20 apr.21:25VZV H2 - AZC H3IJMUIDEN
  • Poulestanden AZC H3 (HERBR Heren Reserve (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1BZC Brandenburg H212110133
    2Watervlo H21282226
    3ZV Haerlem H21180324
    4De Ham H31181222
    5BZ&PC H31352617
    6ZVL-1886 H51351716
    7UZSC H51251616
    8VZV H21341813
    9AZC H3122197
    10ZPC AMERSFOORT H61301121

    Poulestanden AZC H3 (WBMH2 ManMeer Cup heren2 Ronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1BZ&PC H200003
    2Waterpolo Den Haag (SG) H200003
    3PSV H211003
    4Mokum (SG) H211003
    5Polar Bears H211003
    6ZVL-1886 H311003
    7ZVL-1886 H211003
    8PSV H311003
    9ZPB H&L Productions H211003
    10ZV De Zaan H211003
    11Het Ravijn H211003
    12ZPC AMERSFOORT H211003
    13UZSC H211003
    14De Linge/PCG H200000
    15De Treffers H210010
    16UZSC H410010
    17MNC Dordrecht H210010
    18De Ham H210010
    19Watervlo H210010
    20GZC DONK H210010
    21VZC H210010
    22AZC H310010
    23ZPB H&L Productions H310010
    24DraGor (SG) H210010
    25Het Ravijn H310010
    26SGHA (SG) H20000-3
    27UZSC H30000-3
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Blom, AdriaanTeamspeler
    Braak, Tim vanTeamspeler
    Breene, Joeri vanTeamspeler
    Buijs, MarvinTeamspeler
    Haak, MarcoTeamspeler
    Harkes, MarkTeamspeler
    Henzen, RonTeamspeler
    Jochemsen, TomTeamspeler
    Schooten, Jeroen vanTeamspeler
    Thomlinson, SamTeamspeler
    Tigchelaar, BramTeamspeler
    Wijk, Eef vanTeamspeler
    Zonderop, PeterTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.