• AZC heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Heijden, Frans van derTechnische stafTeammanager
    Plouvier, RuudTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Maandag07:00-08:30**
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag10:30-12:00*
    Dinsdag20:30-22:00
    Woensdag07:00-12:00**
    Woensdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag07:00-08:30**
    Vrijdag20:30-22:00
    * tot de Kerst
    ** samen met de Waterpoloschool
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden AZC H2 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H211003
    2WIDEX GZC DONK H211003
    3De Ham H211003
    4Het Ravijn H200000
    5Polar Bears H200000
    6De IJsselmeeuwen H200000
    7Schuurman BZC H200000
    8VZV H200000
    9AZC H400000
    10BZ&PC H200000
    11MNC Dordrecht H200000
    12SWOL 1894 H210010
    13AZC H210010
    14AZC H310010

    Poulestanden AZC H2 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H222200260
    2Polar Bears H322192159
    3ZVL-1886 H222171452
    4ZV De Zaan H222151646
    5Polar Bears H2221201036
    6WIDEX GZC DONK H2221101133
    7ZPB H&L Productions H222901327
    8De Ham H222711422
    9Het Ravijn H222611519
    10AZC H222501715
    11Schuurman BZC H222401812
    12Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H222321711
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    Braak, Tim vanTeamspeler
    De Mey, DanoTeamspeler
    De Mey, StanTeamspeler
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspeler
    Nagy, Laszlo BalaszTeamspeler
    Naser Eddin, LouaiTeamspeler
    Ros, WouterTeamspeler
    Schoonderwoerd, SvenTeamspeler
    Thomlinson, SamTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler