• AZC heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Duijkers, EricTechnische stafCoach
    Loon, Joy vanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag20:30-22:00
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    28 mei18:30Polar Bears H2 - AZC H2EDE GLD
    30 mei00:00AZC H2 - UZSC H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    30 mei00:00AZC H2 - SVH H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    30 mei00:00AZC H2 - Polar Bears H3ALPHEN AAN DEN RIJN
    30 mei00:00Het Ravijn H2 - AZC H2NIJVERDAL
  • Poulestanden AZC H2 (HERBR Heren Reserve (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZV De Zaan H217142144
    2ZVL-1886 Center H219141443
    3WIDEX GZC DONK H218101731
    4Het Ravijn H218100830
    5Polar Bears H21792629
    6Polar Bears H31682626
    7De Ham H219811025
    8ZPB H&L Productions H219621120
    9UZSC H21560918
    10Waterpolo Den Haag (SG) H217431015
    11SVH H216401212
    12AZC H217321211

    Poulestanden AZC H2 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZVL-1886 Center H2440012
    2WIDEX GZC DONK H243019
    3BZ&PC H242026
    4AZC H341033
    5AZC H240040
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Polar Bears H3 - AZC H221 mei24 - 8
  • Team indeling

    NaamRol
    Bosch, Tim van denTeamspeler
    Glansdorp, ThomasTeamspeler
    Harkes, MarkTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Pannebakker, LarsTeamspeler
    Schoonderwoerd, SvenTeamspeler
    Valk, StanTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Heren 2 Kampioen !

    Met een zeer jong team is AZC Heren 2 er in geslaagd om kampioen te worden en terug te keren naar het hoogste landelijke niveau voor reserve teams. Een goed seizoen werd bekroond met een mooi en verdiend kampioenschap. Een eerste stap is gemaakt, ik ben erg blij voor de jongens en voor de club dat [...]

    Read more

    AZC H2 tegen AZC H3

    Zondag aanstaande om 16.30 uur staat er een bijzondere wedstrijd op de competitiekalender. H2 gaat het opnemen tegen H3. De jeugd (met wat ervaren jaren aanvulling) neemt het op tegen de routiniers. Het is een officiƫle competitiewedstrijd, het toeval wil dat beide teams in dezelfde competitie [...]

    Read more

    Heren 2 wint van BZ&PC

    Vorige week zondag speelde Heren 2 thuis tegen het H2 team van BZ&PC. Het werd een mooi streekduel waarin AZC zonder al te veel problemen op voorsprong kwam. Toen BZ&PC in het laatste part nog een met een slotoffensief kwam, werd het spel een stuk harder. Onze jongens bleven echter hard [...]

    Read more

    Niet zo fijn

    Gisteravond speelden de jongens van heren 2 in het altijd gezellige, maar o zo verre Heerenveen. We speelden 3 parten lang aan kop en kwamen gemakkelijk op een voorsprong van 3 punten. Het lukte echter niet om die voorsprong uit te bouwen. En met steeds meer spelers op de bank die 3 p??s hadden, [...]

    Read more