• AZC heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Heijden, Frans van derTechnische stafTeammanager
    Plouvier, RuudTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Maandag07:00-08:30**
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag10:30-12:00*
    Dinsdag20:30-22:00
    Woensdag07:00-12:00**
    Woensdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag07:00-08:30**
    Vrijdag20:30-22:00
    * tot de Kerst
    ** samen met de Waterpoloschool
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    23 feb.14:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - AZC H2AMERSFOORT
    2 mrt.21:00AZC H2 - De Ham H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    16 mrt.20:00ZVL-1886 H2 - AZC H2LEIDEN
    23 mrt.21:00AZC H2 - ZV De Zaan H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    30 mrt.19:00Het Ravijn H2 - AZC H2NIJVERDAL
    6 apr.21:00AZC H2 - Polar Bears H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    13 apr.21:00ZPB H&L Productions H2 - AZC H2BARENDRECHT
  • Poulestanden AZC H2 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H211003
    2WIDEX GZC DONK H211003
    3De Ham H211003
    4Het Ravijn H200000
    5Polar Bears H200000
    6De IJsselmeeuwen H200000
    7Schuurman BZC H200000
    8VZV H200000
    9AZC H400000
    10BZ&PC H200000
    11MNC Dordrecht H200000
    12SWOL 1894 H210010
    13AZC H210010
    14AZC H310010

    Poulestanden AZC H2 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H215140142
    2Polar Bears H315131140
    3ZVL-1886 H215120336
    4Polar Bears H215100530
    5ZV De Zaan H21591528
    6WIDEX GZC DONK H21590627
    7ZPB H&L Productions H21560918
    8Het Ravijn H215501015
    9Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H215311110
    10De Ham H215311110
    11AZC H21530129
    12Schuurman BZC H21510143
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Braak, Tim vanTeamspeler
    De Mey, DanoTeamspeler
    De Mey, StanTeamspeler
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspeler
    Huijsmans, TedTeamspeler
    Nagy, Laszlo BalaszTeamspeler
    Naser Eddin, LouaiTeamspeler
    Ros, WouterTeamspeler
    Schoonderwoerd, SvenTeamspeler
    Thomlinson, SamTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler