• AZC heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Heijden, Frans van derTechnische stafTeammanager
    Nagy, Laszlo BalaszTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Maandag07:00-08:30**
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag10:30-12:00*
    Dinsdag20:30-22:00
    Woensdag07:00-12:00**
    Woensdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag07:00-08:30**
    Vrijdag20:30-22:00
    * tot de Kerst
    ** samen met de Waterpoloschool
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    27 okt21:00AZC H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    3 nov21:30De Ham H2 - AZC H2KROMMENIE
    4 nov00:00AZC H2 - WIDEX GZC DONK H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    10 nov21:00AZC H2 - ZVL-1886 H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    17 nov15:00ZV De Zaan H2 - AZC H2ZAANDAM
    24 nov21:00AZC H2 - Het Ravijn H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    1 dec21:00Polar Bears H2 - AZC H2EDE GLD
    8 dec21:00AZC H2 - ZPB H&L Productions H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    19 jan20:30AZC H2 - UZSC H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    26 jan19:40WIDEX GZC DONK H2 - AZC H2GOUDA
    2 feb19:30Polar Bears H3 - AZC H2EDE GLD
    9 feb21:00AZC H2 - Schuurman BZC H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    23 feb20:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - AZC H2AMERSFOORT
    2 mrt21:00AZC H2 - De Ham H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    16 mrt19:45ZVL-1886 H2 - AZC H2LEIDEN
    23 mrt21:00AZC H2 - ZV De Zaan H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    30 mrt17:35Het Ravijn H2 - AZC H2NIJVERDAL
    6 apr21:00AZC H2 - Polar Bears H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    13 apr21:00ZPB H&L Productions H2 - AZC H2BARENDRECHT
  • Poulestanden AZC H2 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H2440012
    2Polar Bears H3440012
    3Polar Bears H233009
    4ZVL-1886 H232016
    5WIDEX GZC DONK H232016
    6ZV De Zaan H242026
    7ZPB H&L Productions H242026
    8AZC H231023
    9Het Ravijn H241033
    10Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H241033
    11De Ham H240040
    12Schuurman BZC H240040

    Poulestanden AZC H2 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UZSC H211003
    2WIDEX GZC DONK H211003
    3De Ham H211003
    4Het Ravijn H200000
    5Polar Bears H200000
    6De IJsselmeeuwen H200000
    7Schuurman BZC H200000
    8VZV H200000
    9AZC H400000
    10BZ&PC H200000
    11MNC Dordrecht H200000
    12SWOL 1894 H210010
    13AZC H210010
    14AZC H310010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Schuurman BZC H2 - AZC H213 okt15 - 17
  • Team indeling

    NaamRol
    Braak, Tim vanTeamspeler
    De Mey, DanoTeamspeler
    De Mey, StanTeamspeler
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspeler
    Huijsmans, TedTeamspeler
    Nagy, Laszlo BalaszTeamspeler
    Ros, WouterTeamspeler
    Schoonderwoerd, SvenTeamspeler
    Stigter, DirkTeamspeler
    Thomlinson, SamTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler