• AZC heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, JohnTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag20:30-22:00
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    18 feb.17:00AZC H2 - ZVL-1886 Center H3ALPHEN AAN DEN RIJN
    4 mrt.17:15ZVL-1886 Center H3 - AZC H2LEIDEN
    11 mrt.18:30AZC H3 - AZC H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    25 mrt.18:50Waterpolo Den Haag (SG) H3 - AZC H2'S-GRAVENHAGE
    1 apr.19:45AZC H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H2ALPHEN AAN DEN RIJN
    15 apr.19:30BZ&PC H2 - AZC H2BODEGRAVEN
    23 apr.19:00AZC H2 - SVH H2ALPHEN AAN DEN RIJN
  • Poulestanden AZC H2 (HERBR Heren Reserve (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Waterpolo Den Haag (SG) H312100230
    2ZV De Zaan H314110330
    3ZVL-1886 Center H31281325
    4BZ&PC H21280424
    5SVH H21271422
    6Waterpolo Den Haag (SG) H21250715
    7GZC DONK H31450915
    8Katwijk H21430119
    9AZC H2112187
    10AZC H31321107

    Poulestanden AZC H2 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SWOL 1894 H211003
    2BZ&PC H211003
    3ZPB H&L Productions H211003
    4SWOL 1894 H311003
    5De Treffers H211003
    6PSV H211003
    7Mokum (SG) H211003
    8Polar Bears H211003
    9GZC DONK H211003
    10ZVL-1886 Center H211003
    11Watervlo H211003
    12ZPC AMERSFOORT H211003
    13ZVL-1886 Center H311003
    14SGHA (SG) H211003
    15De Reest H200000
    16Het Ravijn H200000
    17ZPC AMERSFOORT H400000
    18De Ham H200000
    19AZC H200000
    20WZC (SG) H200000
    21UZSC H210010
    22DraGor (SG) H210010
    23AZC H310010
    24UZSC H410010
    25SVH H210010
    26ZPB H&L Productions H310010
    27ZVVS H210010
    28ZV De Zaan H210010
    29MNC Dordrecht H210010
    30PSV H410010
    31ZV Haerlem H210010
    32De Linge/PCG H210010
    33BZC Brandenburg H210010
    34TriVia H210010
    35PSV H30000-3

    Poulestanden AZC H2 (WBMH2R3 ManMeer Cup Heren2 Ronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Ham H211003
    2Het Ravijn H211003
    3SGHA (SG) H200000
    4Polar Bears H200000
    5ZPC AMERSFOORT H200000
    6Watervlo H200000
    7AZC H200000
    8BZ&PC H200000
    9ZVL-1886 Center H200000
    10ZVL-1886 Center H300000
    11GZC DONK H200000
    12WZC (SG) H200000
    13ZPB H&L Productions H200000
    14PSV H200000
    15De Treffers H200000
    16SWOL 1894 H210010
    17Mokum (SG) H210010

    Poulestanden AZC H2 (WBMH2Rx Man Meer Cup Heren2 Ronde 3)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Treffers H211003
    2Polar Bears H211003
    3ZVL-1886 Center H211003
    4ZPB H&L Productions H211003
    5Watervlo H211003
    6De Ham H211003
    7ZVL-1886 Center H311003
    8SWOL 1894 H300000
    9PSV H200000
    10BZ&PC H210010
    11Het Ravijn H210010
    12WZC (SG) H210010
    13AZC H210010
    14GZC DONK H210010
    15ZPC AMERSFOORT H210010
    16SGHA (SG) H210010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Katwijk H2 - AZC H24 feb.12 - 4
  • Team indeling

    NaamRol
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Harkes, MarkTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Jovanovic, DarkoTeamspeler
    Kombrink, NigelTeamspeler
    Valk, StanTeamspeler
    Venema, MennoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Heren 2 Kampioen !

    Met een zeer jong team is AZC Heren 2 er in geslaagd om kampioen te worden en terug te keren naar het hoogste landelijke niveau voor reserve teams. Een goed seizoen werd bekroond met een mooi en verdiend kampioenschap. Een eerste stap is gemaakt, ik ben erg blij voor de jongens en voor de club dat [...]

    Read more

    AZC H2 tegen AZC H3

    Zondag aanstaande om 16.30 uur staat er een bijzondere wedstrijd op de competitiekalender. H2 gaat het opnemen tegen H3. De jeugd (met wat ervaren jaren aanvulling) neemt het op tegen de routiniers. Het is een officiƫle competitiewedstrijd, het toeval wil dat beide teams in dezelfde competitie [...]

    Read more

    Heren 2 wint van BZ&PC

    Vorige week zondag speelde Heren 2 thuis tegen het H2 team van BZ&PC. Het werd een mooi streekduel waarin AZC zonder al te veel problemen op voorsprong kwam. Toen BZ&PC in het laatste part nog een met een slotoffensief kwam, werd het spel een stuk harder. Onze jongens bleven echter hard [...]

    Read more

    Niet zo fijn

    Gisteravond speelden de jongens van heren 2 in het altijd gezellige, maar o zo verre Heerenveen. We speelden 3 parten lang aan kop en kwamen gemakkelijk op een voorsprong van 3 punten. Het lukte echter niet om die voorsprong uit te bouwen. En met steeds meer spelers op de bank die 3 p??s hadden, [...]

    Read more