• AZC heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Plouvier, RuudTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Maandag21:00-22:00
    Dinsdag20:30-22:00
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag20:30-22:00
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden AZC H2 (HERBR Heren Reserve (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WIDEX GZC DONK H218171052
    2Polar Bears H318150345
    3ZV De Zaan H218141343
    4UZSC H218120636
    5Polar Bears H218111634
    6ZVL-1886 Tetteroo H218100830
    7De Ham H217701021
    8SVH H218511216
    9AZC H217501215
    10Het Ravijn H218501315
    11ZPB H&L Productions H21821157
    12Schuurman BZC H21811164

    Poulestanden AZC H2 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZV De Zaan H211003
    2De Ham H311003
    3WIDEX GZC DONK H311003
    4BZ&PC H211003
    5AZC H311003
    6De Ham H200000
    7AZC H200000
    8ZVL-1886 Tetteroo H200000
    9SVH H200000
    10ZPB H&L Productions H200000
    11ZV Haerlem H210010
    12WZC (SG) H210010
    13MNC Dordrecht H210010
    14ZVVS H210010
    15Wiekslag H210010
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Harkes, MarkTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspeler
    Jansen, JohnTeamspeler
    Ros, WouterTeamspeler
    Stienstra, WesterTeamspeler
    Stigter, DirkTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler