• AZC heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Boom, KjellOverige staf
    Eenennaam, Ronald vanScheidsrechter - Team Verhindering
    Eenennaam, Ronald vanTechnische staf
    Heijden, Frans van derOverige staf
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Maadag21:00-22:00
    Dinsdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Dinsdag20:30-22:00
    Woensdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Woensdag20:00-21:30
    Donderdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Vrijdag19:30-21:00
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden AZC H2 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Zijl Zwemsport H224192359
    2WIDEX GZC DONK H224182456
    3ZV De Zaan H224171652
    4UZSC H224134743
    5Het Ravijn H2241221038
    6Polar Bears H224114937
    7De Ham H224931230
    8ZPB H&L Productions H224831327
    9Schuurman BZC H224831327
    10AZC H224811525
    11WIDEX GZC DONK H324651323
    12KNZB JTT BJ124621620
    13PSV Waterpolo H224421814

    Poulestanden AZC H2 (WBMH2 ManMeer Cup Heren2)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Polar Bears H211003
    2ZV De Zaan H211003
    3Het Ravijn H211003
    4PSV Waterpolo H211003
    5ZPB H&L Productions H211003
    6Aqua-Novio'94 H211003
    7De Zijl Zwemsport H211003
    8UZSC H211003
    9WIDEX GZC DONK H210010
    10AZC H210010
    11De Ham H210010
    12Het Y H210010
    13AZC H310010
    14VZV H210010
    15SWOL 1894 H210010
    16ZPB H&L Productions H310010
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Brits, CasperTeamspeler
    De Mey, DanoTeamspeler
    De Mey, StanTeamspeler
    De Mey, TimTeamspeler
    Duijkers, JulianTeamspeler
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspeler
    Kievit, Twan deTeamspeler
    Nagy, Laszlo BalaszTeamspeler
    Schoonderwoerd, SvenTeamspeler
    Smith, DylanTeamspeler
    Stienstra, JortTeamspeler
    Stigter, DirkTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Heren 2 Kampioen !

    Met een zeer jong team is AZC Heren 2 er in geslaagd om kampioen te worden en terug te keren naar het hoogste landelijke niveau voor reserve teams. Een goed seizoen werd bekroond met een mooi en verdiend kampioenschap. Een eerste stap is gemaakt, ik ben erg blij voor de jongens en voor de club dat [...]

    Lees meer

    AZC H2 tegen AZC H3

    Zondag aanstaande om 16.30 uur staat er een bijzondere wedstrijd op de competitiekalender. H2 gaat het opnemen tegen H3. De jeugd (met wat ervaren jaren aanvulling) neemt het op tegen de routiniers. Het is een officiële competitiewedstrijd, het toeval wil dat beide teams in dezelfde competitie [...]

    Lees meer

    Heren 2 wint van BZ&PC

    Vorige week zondag speelde Heren 2 thuis tegen het H2 team van BZ&PC. Het werd een mooi streekduel waarin AZC zonder al te veel problemen op voorsprong kwam. Toen BZ&PC in het laatste part nog een met een slotoffensief kwam, werd het spel een stuk harder. Onze jongens bleven echter hard [...]

    Lees meer

    Niet zo fijn

    Gisteravond speelden de jongens van heren 2 in het altijd gezellige, maar o zo verre Heerenveen. We speelden 3 parten lang aan kop en kwamen gemakkelijk op een voorsprong van 3 punten. Het lukte echter niet om die voorsprong uit te bouwen. En met steeds meer spelers op de bank die 3 p??s hadden, [...]

    Lees meer