• Nemanja Stevanovic verlaat AZC Moscow

    We vinden het erg jammer dat Nemanja Stevanovic onze club moet verlaten. Dit vanwege procedures en bijbehorende technische redenen die geen relatie hebben tot de sport waterpolo. Nemanja heeft uitgeblonken door ons eerste herenteam van AZC-Alphen nog beter te maken waardoor we fantastische resultaten hebben beleefd, met drie hoofprijzen waarvan de "dubbel" vorig jaar als hoogtepunt. Daarnaast hebben we als club een mooi avontuur in de Champions-League mogen beleven. Behalve de sportieve resultaten voor Heren 1 waarderen we Nemanja als mens en zijn inzet voor onze de club als geheel. We zijn Nemanja Stevanovic zeer dankbaar en wensen hem en zijn familie veel geluk in de toekomst.

    Met Ron van de Wild als hoofdcoach en Mick van den Bree als assistent trainer/coach hebben we gelukkig waardige opvolgers. Zo kunnen we de continuïteit waarborgen die nodig is om op dit hoge niveau te presteren. Daarnaast zijn we blij dat we Ruud Plouvier hebben aangetrokken als trainer/coach voor Heren 2. Met Ruud hebben onze jeugdspelers een trainer aan de badrand met ontzettend veel ervaring.