• Heren 7

  • Technische Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden H7 (Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1MNC Dordrecht H519190057
    2Waterpolo Residentie (SG) H120150545
    3Aquadraat (SG) H219131540
    4NieMo-Van Vliet 420120836
    5Katwijk H520111834
    6AZC H720101931
    7Wave H220821026
    8BZ&PC H520721123
    9LZ 1886 H320621220
    10De Vliet (SG) H32020186
    11De Zijl Zwemsport H72011181
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Doorn, Arno vanTeamspeler
    Göbel, JaryTeamspeler
    Huysse, RoelofTeamspeler
    Jansen, JohnTeamspeler
    Lange, Wim deTeamspeler
    Maur, Marcel In derTeamspeler
    Maur, Rob In derTeamspeler
    Oltvoort, RogierTeamspeler
    Pielstroom, RemcoTeamspeler
    Valk, MarcelTeamspeler
    Verheul, SanderTeamspeler
    Vogel, Ron deTeamspeler
    Winkel, Lars vanTeamspeler
    Wout, Martin van 'tTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.