• Heren 7

  • Technische Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Dinsdag19:30-20:30
    Donderdag21:00-22:00
    Zondag09:30-10:30Voor de allerkleinsten onder begeleiding van senior lid
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    1 apr18:00De Zijl Zwemsport H7 - AZC H7LEIDEN
    8 apr17:15AZC H7 - Wave H2ALPHEN AAN DEN RIJN
  • Poulestanden H7 (Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1MNC Dordrecht H518180054
    2Waterpolo Residentie (SG) H118130539
    3Aquadraat (SG) H217111534
    4NieMo-Van Vliet 418110733
    5Katwijk H518101731
    6Wave H21882826
    7AZC H71881925
    8BZ&PC H51872923
    9LZ 1886 H318521117
    10De Vliet (SG) H31820166
    11De Zijl Zwemsport H71911171
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    AZC H7 - MNC Dordrecht H525 mrt12 - 14
  • Team indeling

    NaamRol
    Doorn, Arno vanTeamspeler
    Göbel, JaryTeamspeler
    Huysse, RoelofTeamspeler
    Jansen, JohnTeamspeler
    Lange, Wim deTeamspeler
    Maur, Marcel In derTeamspeler
    Maur, Rob In derTeamspeler
    Oltvoort, RogierTeamspeler
    Pielstroom, RemcoTeamspeler
    Valk, MarcelTeamspeler
    Verheul, SanderTeamspeler
    Vogel, Ron deTeamspeler
    Winkel, Lars vanTeamspeler
    Wout, Martin van 'tTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.