• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Duijkers, EricOverige stafStandaard functie
    Eenennaam, Ronald vanTechnische stafAssistent-Coach
    Göbel, JaryTechnische stafCoach
    Heijden, Frans van derOverige stafTeammanager
    Jeu, Andre deTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Maadag21:00-22:00
    Dinsdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Dinsdag20:30-22:00
    Woensdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Woensdag20:00-21:30
    Donderdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Vrijdag19:30-21:00
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden H2 (Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1AZC H220161349
    2ZPC AMERSFOORT H220153248
    3BZ&PC H220131640
    4Schuurman BZC H319122538
    5Het Y H220103733
    6Polar Bears H320911028
    7UZSC H32083927
    8Katwijk H220901127
    9Aquapoldro H220401612
    10LZ 1886 H21931157
    11VZC H22021177
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    De Mey, TimTeamspeler
    Dijkstra, MikeTeamspeler
    Duijkers, JulianTeamspeler
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspeler
    Heijden, Nick van derTeamspeler
    Horvath, GergoTeamspeler
    Kievit, Twan deTeamspeler
    Nagy, Laszlo BalaszTeamspeler
    Ruiter, Stijn deTeamspeler
    Sol, RonaldTeamspeler
    Stienstra, JortTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler