• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Duijkers, EricOverige stafStandaard functie
    Eenennaam, Ronald vanTechnische stafAssistent-Coach
    Göbel, JaryTechnische stafCoach
    Heijden, Frans van derOverige stafTeammanager
    Jeu, Andre deTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    DagTijdOpmerking
    Maadag21:00-22:00
    Dinsdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Dinsdag20:30-22:00
    Woensdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Woensdag20:00-21:30
    Donderdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Donderdag19:30-21:00
    Vrijdag10:00-12:00op basis van selectie SWA/Uitnodiging
    Vrijdag19:30-21:00
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    1 apr17:30VZC H2 - AZC H2VEENENDAAL
    8 apr20:45AZC H2 - ZPC AMERSFOORT H2ALPHEN AAN DEN RIJN
  • Poulestanden H2 (Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1AZC H218160248
    2ZPC AMERSFOORT H218133242
    3Schuurman BZC H318122438
    4BZ&PC H218120636
    5Het Y H218102632
    6UZSC H31883727
    7Polar Bears H31881925
    8Katwijk H218701121
    9LZ 1886 H219311510
    10Aquapoldro H21930169
    11VZC H21820166
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    AZC H2 - UZSC H325 mrt12 - 5
  • Team indeling

    NaamRol
    De Mey, TimTeamspeler
    Dijkstra, MikeTeamspeler
    Duijkers, JulianTeamspeler
    Eenennaam, Tim vanTeamspeler
    Hartog, ThomTeamspeler
    Heijden, Mark van derTeamspeler
    Heijden, Nick van derTeamspeler
    Horvath, GergoTeamspeler
    Kievit, Twan deTeamspeler
    Nagy, Laszlo BalaszTeamspeler
    Ruiter, Stijn deTeamspeler
    Sol, RonaldTeamspeler
    Stienstra, JortTeamspeler
    Zwaan, Nathan deTeamspeler