• EG1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Veelen-Wolswijk, Ilona vanTechnische stafTeammanager
    Zwaan, Nathan deTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Opmerking
    Maandag 15:45-16:45
    Woensdag 14:30-15:30
    Vrijdag 15:45-16:45
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden EG1 (Gemengd-E <11)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Zijl Zwemsport EG121201061
    2ZPB H&L Productions EG121181255
    3WIDEX GZC DONK EG121140742
    4MNC Dordrecht EG1201001030
    5SVH EG121721223
    6Katwijk EG121421514
    7Wiekslag EG*121411610
    8AZC EG*12021174
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belger, TimTeamspelerSpeler
    Est, Misha vanTeamspelerSpeler
    Gils, Rik vanTeamspelerSpeler
    Göbel, JaimyTeamspelerSpeler
    Göbel, JaysonTeamspelerSpeler
    Harteveld, MatthijsTeamspelerSpeler
    Koning, Hugo deTeamspelerSpeler
    Mul, JoeyTeamspelerSpeler
    Roelands, JasperTeamspelerSpeler
    Wees, Koen van derTeamspelerSpeler
    Zwaan, Ezra deTeamspelerDoelverdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Wanneer: 18 (en hopelijk ook 19) juni Waar: Zwembad de Lieberg in Hilversum Tijd: zaterdag van 15.30 - 20.00 uur en zondag van 14.00 - 18.30 uur   Ze hebben er hard voor gewerkt, de jongens en meiden van dit team samen met hun trainers/coaches en het resultaat mag er dan ook zijn. Op de [...]

    Lees meer

    EG1 goed van start

    Vanmiddag ging het seizoen weer van start en de EG1 is goed begonnen met het seizoen! 3-14 gewonnen van SCOM-de Zeehond. Na een matige start in de eerste periode 0-2. 2 doelpunten van wessel in het doel. Gingen we naar de 2de periode en vlogen de doelpunten om je oren. 1-8 einde 2de periode. Door 2 [...]

    Lees meer