September 2017
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Za 2 |
AZC Kamp: Leusden |
|
|
|
|
zo 3 |
AZC Kamp: Leusden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 9 |
|
|
|
|
|
zo 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 16 |
NMCM, Barneveld |
|
|
|
X |
Zo 17 |
Minioren-Junioren 1: De veur, Zoetermeer |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 23 |
Nationale Minioren Dag |
X |
|
|
|
Zo 24 |
Vijfkamp 1: Duranbad, Diemen |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 30 |
|
|
|
|
|
Oktober
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Zo 1 |
VC deel 1: De Fluit, Leidschendam |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 7 |
|
|
|
|
|
Zo 8 |
Swimkick-Minioren 1: De Windas, Bergschenhoek |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 14 |
|
|
|
|
|
Zo 15 |
Klassement Wedstrijd 1: Aquarijn, Alphen a/d Rijn |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Vr 20 |
Swim Cup (25m) en NJK 800/1500 |
|
X |
X |
X |
Za 21 |
Swim Cup (25m) en NJK 800/1500 |
|
X |
X |
X |
Zo 22 |
Swim Cup (25m) en NJK 800/1500 |
|
X |
x |
X |
Tijdens de Swim Cup zal op één van de dagen de NJK 800/1500 voor junioren plaats vinden. |
|||||
|
|
|
|
|
|
Zo 22 |
Masters Sprint, Woerden |
|
|
|
X |
Za 28 |
|
|
|
|
|
Zo 29 |
|
|
|
|
|
November
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Za 4 |
|
|
|
|
|
Zo 5 |
Vijfkamp 2: Veenweidebad, Mijdrecht |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 11 |
Regiokampioenschappen kb: Hofbad, Den Haag |
|
X |
X |
X |
Zo 12 |
Regiokampioenschappen kb: Hofbad, Den Haag |
|
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 18 |
Regiokampioenschappen kb: Sportboulevard, Dordrecht |
|
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Zo 19 |
Regiokampioenschappen kb: Sportboulevard, Dordrecht |
|
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 25 |
|
|
|
|
|
Zo 26 |
Regio Minioren Club Meet |
X |
|
|
|
December
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Za 2 |
|
|
|
|
|
Zo 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 9 |
|
|
|
|
|
Zo 10 |
Minioren-Junioren 2 |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
Do 14 |
NJJK korte baan (800/1500 jeugd) |
|
X |
X |
|
Vr 15 |
NJJK korte baan |
|
X |
X |
|
Za 16 |
NJJK korte baan |
|
X |
X |
|
Zo 17 |
NJJK korte baan |
|
X |
X |
|
Zo 17 |
|
|
|
|
|
Do 21 |
ONK korte baan |
|
|
|
X |
Vr 22 |
ONK korte baan |
|
|
|
X |
Za 23 |
ONK korte baan |
|
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
Za 30 |
|
|
|
|
|
Zo 31 |
Oudjaarsdag |
|
|
|
|
Januari 2018
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Za 6 |
6 uur van Nieuwkoop: De Wel, Nieuwkoop |
|
X |
X |
X |
Zo 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 13 |
|
|
|
|
|
Zo 14 |
VC deel 2: Aquarijn, Alphen ad Rijn |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Do 18 |
ONK Masters korte baan |
|
|
|
X |
Vr 19 |
ONK Masters korte baan |
|
|
|
X |
Za 20 |
ONK Masters korte baan |
|
|
|
X |
Zo 21 |
ONK Masters korte baan |
|
|
|
X |
Zo 21 |
Klassement Vijfkamp 2: Polderbad, Nieuwerker a/d IJssel |
X |
X |
X |
X |
Za 27 |
|
|
|
|
|
Zo 28 |
Swimkick-Minioren 2: De Veur, Zoetermeer |
X |
|
|
|
Februari
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Za 3 |
|
|
|
|
|
Zo 4 |
VC deel 3: De Windas, Bergschenhoek |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 10 |
|
|
|
|
|
Zo 11 |
Minioren-Junioren 3: Aquarijn, Alphen a/d Rijn |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 17 |
|
|
|
|
|
Zo 18 |
Vijfkamp 3: Batensteinbad, Woerden |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 24 |
|
|
|
|
|
Zo 25 |
|
|
|
|
|
Maart
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Za 3 |
|
|
|
|
|
Zo 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 10 |
|
|
|
|
|
Zo 11 |
Swimkick-Minioren 3: AZC, Alphen a/d Rijn |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 17 |
|
|
|
|
|
Zo 18 |
VC deel 4: Wasbeek, Sassenheim |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 24 |
|
|
|
|
|
Zo 25 |
Klassement Wedstrijd 3: De Sniep, Waddinxveen |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 31 |
|
|
|
|
|
April
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Zo 1 |
1e Paasdag |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vr 6 |
Swim Cup |
|
X |
X |
X |
Za 7 |
Swim Cup |
|
X |
X |
X |
Za 7 |
Nationale Arena Minioren Club Meet |
X |
|
|
|
Zo 8 |
Swim Cub |
|
X |
X |
X |
Zo 8 |
Wasschende Maen: Sterrenbad, Wassenaar |
X |
X |
X |
X |
Vr 13 |
Swim Cup en NK lange afstanden |
|
X |
X |
X |
Za 14 |
Swim Cup |
|
X |
X |
X |
Zo 15 |
Swim Cup |
|
X |
X |
X |
Zo 15 |
Vijfkamp 4: Aquarijn, Alphen a/d Rijn |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 21 |
|
|
|
|
|
Zo 22 |
VC deel 5: De Schilp, Rijswijk |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 28 |
|
|
|
|
|
Zo 29 |
Klassement Wedstrijd 4: De Kuil, Bodegraven |
X |
X |
X |
X |
Mei
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Do 3 |
ONK Masters |
|
|
|
X |
Vr 4 |
ONK Masters |
|
|
|
X |
Za 5 |
ONK Masters |
|
|
|
X |
Zo 6 |
ONK Masters |
|
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
Za 12 |
|
|
|
|
|
Zo 13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 19 |
|
|
|
|
|
Zo 20 |
1e Pinksterdag |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 26 |
Regiokampioenschappen lb: Hofbad, Den Haag |
|
X |
X |
X |
Zo 27 |
Regiokampioenschappen lb: Hofbad, Den Haag |
|
X |
X |
X |
Juni
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Za 2 |
Regiokampioenschappen lb: Sportboulevard, Dordrecht |
|
X |
X |
X |
Zo 3 |
Regiokampioenschappen lb: Sportboulevard, Dordrecht |
|
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 9 |
Regio Miniorenfinales |
X |
|
|
|
Zo 10 |
Regio Miniorenfinales |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Do 14 |
NJJK (800/1500 jeugd) |
|
|
X |
|
Vr 15 |
NJJK |
|
X |
X |
|
Za 16 |
NJJK |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
|
|
Zo 17 |
NJJK |
|
X |
X |
|
Zo 17 |
B-kampioenschappen: Hofbad, Den Haag |
|
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Do 21 |
ONK |
|
|
|
X |
Vr 22 |
ONK |
|
|
|
X |
Za 23 |
ONK |
|
|
|
X |
Za 23 |
Vijfkamp 5: De Plas, Nieuwkoop |
X |
X |
X |
X |
Zo 24 |
ONK |
|
|
|
X |
Zo 24 |
Klassement Wedstrijd 5: Groenhovenbad, Gouda |
X |
X |
X |
X |
|
|
|
|
|
|
Za 30 |
|
|
|
|
|
Juli
Dag |
|
Minioren |
Junioren |
Jeugd |
Senioren |
Zo 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za 7 |
Start zomervakanties |
|
|
|
|
Alphense Zwemclub AZC
Opgericht op 17 maart 1926;
Koninklijk goedgekeurd;
Aangesloten bij de KNZB
Zwembad Aquarijn
Cantharel 10
2403 RA Alphen aan den Rijn
K.v.K. 40445873
IBAN NL78RABO0301640327
Deze website is genoemd naar het originele papieren clubblad dat jarenlang de bron van informatie was voor alle leden van onze vereniging.... totdat het internet zijn intrede deed. Als hommage aan dit mooie clubblad (getiteld 'Waterpraet'), hebben we de website dezelfde naam gegeven.